Zlínské slavnosti vína jsou jedinečnou a originální akcí svého druhu ve Zlíně. Konají se na impozantním místě, na hradě Malenovice. Návštěvník akce si tak může vychutnat mimo historického zážitku a gastronomického zážitku i krásný výhled na okolí. Za zmínku pak stojí i klidné prostředí, které by v centru města člověk těžko hledal. Mimo poznání dobrého vína a regionálních výrobků, si přijdou na své i rodiny s dětmi. Bohatý doprovodný program je nedílnou součástí této celodenní akce.

Letošní 4. ročník se koná v sobotu 13. 10. 2018 od 10 do 20 hodin na Hradě Malenovice ve Zlíně. Podrobnosti připravujeme.

 

Více informací na webu www.zlinskeslavnostivina.cz Zde budou postupně přidávány další a další podrobnosti k programu.

 

Pokud Vás akce zaujala a chcete se stát partnerem akce letošního ročníku či ročníků budoucích, kontaktujte nás.

info@zlinskeslavnostivina.cz

Informace pro vinaře:

Registrovaní vinaři se mohou hlásit od 22 .8. 2018 v případě zájmu o účast na akci e-mailem na info@best4life.eu, případně na info@zlinskeslavnostivina.cz.
Kapacita je omezena na maximálně 20 vinařů. O účasti bude rozhodovat datum závazné registrace e-mailem.

14.10.2018:

Děkujeme všem zúčastněným vinařům i prodejcům za účast na naší akci. Návštěvníků bylo na tři tisíce a dle ohlasů měli dostatečný výběr a možnost ochutnat mnoho vzorků velmi kvalitních vín.

Příští ročník se bude konat opět v první polovině měsíce října roku 2019. Zlínské slavnosti vína jsou od prvopočátku podporovány ministerstvem zemědělství, respektive samotným ministrem zemědělství. Toho si ceníme a chceme i nadále aktivity, které spadají pod tento rezort ministerstva zemědělství rozvíjet. Ať už se to týká vinařské tématiky, nebo farmářské produkce, domácích výrobců a producentů potravin, nebo biologie a ochrany životního prostředí. Pracujeme na dalších aktivitách a rozvoji této sekce.